نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نظر کمیسیون صنایع و معادن نسبت به فاطمی امین مثبت است/ وزیر پیشنهادی صنعت دولت سیزدهم برنامه‌های خود را در کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشریح کرد

۳۰مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸ AM 787

ایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه سیدرضا فاطمی امین به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت دولت سیزدهم، برنامه‌های خود را در این کمیسیون تشریح کرده است، نظر کمیسیون صنایع و معادن را نسبت به وی مثبت ارزیابی کرد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه سیدرضا فاطمی امین به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت دولت سیزدهم، برنامه‌های خود را در این کمیسیون تشریح کرده است، نظر کمیسیون صنایع و معادن را نسبت به وی مثبت ارزیابی کرد.

 

*** حضور فاطمی امین در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

 

 سید جواد حسینی‌کیا با اشاره به حضور سید رضا فاطمی امین به عنوان وزیر پیشنهاد‌ی صنعت، معدن و تجارت در جلسه صبح امروز این کمیسیون، اظهار داشت:
در جلسه امروز صنایع و معادن مجلس، سیدرضا فاطمی امین وزیر پیشنهاد‌ی صمت حضور یافت و ضمن ارائه سوابق خود، برنامه‌هایش را در حوزه وزارت صمت تشریح کرد.

 

وی در ادامه افزود:
وزیر پیشنهادی در برنامه خود به این نکته پرداخت که با اصلاح نحوه حکمرانی می‌توان مشکلات حوزه صنعت به ویژه صنعت خودرو را برطرف کرد و در این حوزه نظارت جدی نیز باید بر بازار برقرار باشد.

 

حسینی کیا در خصوص سایر برنامه‌های فاطمی امین گفت:
وزیر پیشنهادی علاوه بر تاکید بر تثبیت منطقی قیمت‌ها و نظارت بر بازار، پیرامون جهش تولید نیز، مبارزه با قاچاق کالا را بهترین راه تقویت و جهش تولید معرفی کرد.

 

*** نظر کمیسیون صنایع و معادن درباره فاطمی امین

 

به گزارش روستا، در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن با فاطمی امین ، نمایندگان عضو کمیسیون نیز نظرات و سؤالات خود را در حوزه‌های مختلفی همچون ساماندهی و نظارت بر بازار و حوزه‌های سیمان، فولاد و خودرو و الزامات جهش تولید، مطرح کردند.

 

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به اینکه کمیسیون متبوعش فعلا نظر رسمی و نهایی در خصوص گزینه پیشنهادی وزارت صمت نداده است، تصریح کرد:
برآورد کلی ما این است که در مجموع نظر کمیسیون صنایع و معائن نسبت به آقای فاطمی امین مثبت خواهد بود.

 

در پایان لازم به ذکر است، فردا از ساعت ۱۸ نیز یک جلسه دیگر با حضور فاطمی امین در کمیسیون صنایع و معادن تشکیل خواهد شد.

منبع : کمیسیون صنایع و معادن مجلس

برچسب ها : مجلس رای اعتماد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است