مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی سازمان توسعه تجارت:

برگزاری بیش از ۷۸ میز کالایی در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی

۱۹شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲ AM 648

مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی سازمان توسعه تجارت از برگزاری بیش از ۷۸ میز کالایی در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی از سال ۹۸ تا پنج ماهه سال ۹۹ خبر داد.

مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی سازمان توسعه تجارت از برگزاری بیش از ۷۸ میز کالایی در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی از سال ۹۸ تا پنج ماهه سال ۹۹ خبر داد.


*** برگزاری میز کالایی در بخش کشاورزیبه گزارش خبرگزاری روستا، محمود بازاری در تشریح جزئیات این آمار، اظهار داشت:

در سال ۹۸، تعداد ۳۰ جلسه میز کالایی در سطح ملی برگزار شد که از این تعداد ۱۱ میز در بخش خشکبار، ۴ میز در بخش میوه‌‌ و تره‌بار، ۴ میز در بخش گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، ۳ میز در بخش محصولات حیوانی، ۶ میز در بخش شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی و ۲ میز در بخش صنایع تبدیلی بوده است.

در سطح استانی از مجموع ۲۳ جلسه میز کالایی در سال ۹۸، تعداد ۵ میز صنایع خشکبار، یک میز میوه‌ و تره‌بار، ۲ میز گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، یک میز محصولات حیوانی، ۹ میز شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی، ۳ میز صنایع تبدیلی و ۲ میز محصولات لبنی برگزار شده است.


*** آمار پنج ماهه اول سال ۹۹به گزارش  اقتصاد روستا، مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی در پایان با اشاره به آمار پنج ماهه اول سال ۹۹ در مورد برگزاری میزهای کالایی در بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی، بیان داشت:

در ۵ ماهه نخست سال جاری سال در بخش ملی، ۵ میز خشکبار، ۲ میز میوه و تره‌بار، ۲ میز، گل و گیاهان زینتی، دارویی و صنعتی، ۳ میز محصولات حیوانی، ۲ میز شیرینی و شکلات و صنوف تولیدی، ۲ میز صنایع تبدیلی و ۲ میز محصولات لبنی برگزار شده است.

در بخش استانی در پنج ماهه سال ۹۹، ۴ میز خشکبار، ۲ میز شیرینی، شکلات و صنوف تولیدی و یک میز صنایع تبدیلی برگزار شده است و روند برگزاری این میزها در سازمان توسعه تجارت ایران ادامه دارد.

منبع : دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی سازمان توسعه تجارت

برچسب ها : اقتصاد روستا محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است